Srpen 2015

What is most afraid of?

17. srpna 2015 v 9:48 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni!:)
Dnes bude článek po trochu delší době, ale satlo se přesně to, co jsem říkala, že se stane (to je zase věta) a to, že mám tréninky, byla jsem v Praze, prostě už nemám tolik času, což mě dost mrzí. Zkusím s tím něco udělat, zároveň se vám omlouvám!:) Ale HAUL z Prahy určitě bude, o to vás nechci ochudit!:)
Tak a teď už k tématu dnešního článku!:)

Co bych chtěla stihnout než zemřu?

13. srpna 2015 v 11:33 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni!:)
Dnes vám přináším článek s názvem: CO BYCH CHTĚLA STIHNOUT NRŽ ZEMŘU?
Pojala jsem to tradičně, prostě sepíšu svůj vlastní seznam, co bych chtěla stihnout nebo co bych chtěla zažít než natáhnu bačkory:) Alespoň to budu mít hezky přehledně sepsané (většinou když píšu nějaký seznam, tak to nedává smysl a je to hrozně chaotický:D)
Do závorky vám pak vždycky připíšu jestli to je reálný nebo ne (snad bude aspoň něco reálný:D)

My dream job

12. srpna 2015 v 11:39 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni!:)
Jako první věc, co bych ám chtěla sdělit je ta, tže bych vám vlastně chtěla poděkovat! Můj blog už navštívilo více něž 200 lidí, což je úplně neskutečné číslo! Děkuji děkuji děkuji!:)
A druhá věc je ta, že pořád nevím, jestli se chcete dozvědět něco o té Praze. Začíná to být opravdu zajímvé a plány se mění doslova každou hodinou. Pokud si chcete přečíst, jak to mám vše naplánované, tak mi to prosím napiště do komentářů:)

My Wishlist |PRAGUE 2015|

11. srpna 2015 v 13:14 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni!:)
Než přejdu k hlavní náplni dnešního článku a to k mému Wishlistu do Prahy, tak vám musím sdělit pár informací, které se budou z větší části týkat blogu:)
První věc, co bych vám chtěla říct je ta, že nevím, jak to budu mít ve školním roce s časem. Myslím, že nebudu schopná vydávat články každý den, protože jsem se včera na prvním tréninku dozvěděla, že budu mít poprvé v životě dvoufázové tréninky (bože, konečně! Vždycky jsem to záviděla hokejistům a konečně to budeme mít taky:D)
Asi nevíte, co to jsou dvoufázové tréninky, viďte? Vlastně je to jednoduchý:) Znamená to, že budeme mít tréninky ráno (od půl sedmé do půl osmé ráno) a normálně odpoledne (Znamená to, že nám přibydou ty ranní tréninky:)

Takže můj normální den bude vypadat tak, že ráno vstanu, půjdu na trénink, pak budu rychle spěchat do školy. (Snídat budu až po první hodině). Potom budu ve škole. Pak se doufám stihnu aspoň něco trochu naučit a pak zase rovnou na trénink a spát. Tudíž budu ráda, když nějaký ten článek stihnu napsat!

A druhá informace je ta, že nevím, jestli si vezmu notebook do Prahy a vlastně vůbec nevím, jestli by jste chtěli nějaké články o mém pražském dobrodružství (začíná se to mírně komplikovat, takže trošku random výlet, že by?:D).
Napište si, jestli by jste měli zájem o nějaké články o mém pražském dobrodružstvím:)

20 Facts about me

10. srpna 2015 v 9:22 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni!:)
Stále mám angínu a zrovna mě teď vzbudili dělníci, kteří dělají před mým barákem chodník (No tak pánové, já vím, že je pak teplo, ale toto?), a tak jsem si řekla, že je asi super čas na to, napsat nový článek:)
Ale ještě vám musím sdělit jednu informaci, no vlastně vám poděkovat!:) Je až neuvěřitelné, že za pouhé 3 dny můj blog navštívilo 100 lidí!:) Byla to pro mě ta nejhezčí ranní zpráva! A jen díky vám! Takže vám moc děkuju a já doufám, že toho společně dokážeme ještě víc!:)
Děkuji!
Dnes tedy začínám plnot svoji challenge, která má název Eighteen days challenge:) Tudíž dnes vám sepíšu pár faktů o mě- konkrétně dvacet:) Snad se vám článek bude líbit a doufám, že u něj neusnete:)
1. Jmenuji se Karolína, ale více se mi líbí jméno Carolinne, tak proto mě na blogu a všude prosím oslovujte Carolinne:)

2. Narodila jsem se 31.7.2000, takže by se dalo říct, že jsem celkem čerstvá patnáctka:)
3. Vššichni mi říkají, že nevypadám na patnáct ale na víc. Nejastější odhady jsou šestnáct a devatenáct. No uznejte, není to kravina?:)

4. Narodila jsem se v Novém Městě na Moravě, ale celý svůj život bydlím ve Žďáře nad Sázavou ( to asi neznáte, ale je to na Vysočině).

5. Jsem jedináček, ale odmítám tvrzení, že jsem rozmazlená!:)- nejsem!

6. Už skoro 7 let hraju závodně basketbal za svoje rodné město Žďár nad Sázavou. Mám skvělý tým, nejlepšího trenéra a rodiče mě v basketbale stoprocentně podporují, tak co víc si přát?:)

7. Měřím 171cm a všichni jsou vyšší než já, což mi ani trošku nevadí. Vždy když se mi někdo začne smát za to, že jsem maličká, tak okamžitě zareaguji větou: "Co je malé, to je roztomilé" a mám pokoj:D

8. Už devět měsíců žiju zdravě. Dříve jsem byla strašné prasátko, jedla jsem samé tučné, sladké a nezdravé věci. Pak se jednoho dne něco stalo (pokud chcete, může být článek) a já si řekl, že to takhle nejde. Zhubla jsem neuvěřitelných 12 kilo a momentálně vážím 53 kilo. Se svou váhou jsem relativně spokojená a nestydím se za ni, což je důležité:)

9. Už malička jsem vyrůstala v hokejovém prostředí (táta byl hráč, trenér a později i manažer). Takže se dá očekávat, že hokej je mou skrytou vášní!

10. Jednou si vezmu Jaromíra Jágra! (Sice o tom ještě neví, ale v pravý okamžik se všechno dozví!)

11. V září nastupuji do prvního ročníku Zdravotní školy (obor zdravotnické lyceum) u nás, ve Žďáře nad Sázavou.

12. V deváté třídě jsem hrozně flákala školu. Hlavně druhé pololetí. Znáte to, jste přijatí na školu, tak na co se učit, ne?:) Nojo, ale teď mě to začíná celkem mrzet...Hlavně když se podívám na učivo, které budeme probírat. Prostě za blbost se platí.

13. Moc nečetu, což mě popravdě dost mrzí, ale já jsem prostě strašně línej člověk,(A to mi říkají všichni!:D učitelé, trenér, kamarádi i doma- musím s tím začít něco dělat:D) a hlavně u mě je strašný problém vydržet u knížky, kterou zrovna čtu- většinou mě děj přetane bavit ani ne v půlce knížky to prostě zabalím.

14. Příští rok si dám knižní challenge a přečtu spoustu knížek! (teda snad)

15. Od září budu mít velmi málo času, jelikož bych ráda začala chodit na atletiku, jógu a francouzštinu. Ale blogování rozhodně nebudu nechávat stranou!:)

16. V blízké budoucnosti si nechám udělat tetování. Dokonce už vím co a kam:)

17. Hrozně ráda se dívám na DIY videa! Vždycky si chci taky něco vyrobit, ale jsem líná. No a co je horší než to že jsem líná? JSEM HROZNĚ NEŠIKOVNÁ!

18. Miluju svého skoro metrového, plyšového medvěda! Je prostě úžasný!:)

19. Svůj minimální volný čas trávím tak, že spím. Usnu téměř kdekoliv a kdykoliv. Miluju spánek!:)

20. I když je venku úmorné teplo, já se musím sprchovat ve vlažné vodě:D A proč? No přeci aby mi nebyla zima, ne?:D - Na tohle jsem fakt citlivka, prostě celý rok se musím sprchovat v horké vodě:D


Eighteen days Challenge

9. srpna 2015 v 7:58 | Carolinne |  TAGs
Ahoj všichni:)
Jelikož rozjíždím blog, tak jsem si říkala, že by bylo fajn, aby jste měli možnost mě nějak poznat:) A tak jsem si říkala, že bych mohla zkusit nějakou challenge:) 30ti denní se mi zdá moc dlouhá, tak jsem si řekla, že udělám Eighteen days challenge- číslo osmnáct hraje v mém životě celkem významnou roli, tak proto osmnáct a ne třeba dvacet:)
Nojo, ale o co vlastně půjde?:)
 • Do tohoto článku si napíšu osmnáct denních úkolů- témata na článek, ketrý každý den napíšu:) Snad se vám to bude líbit:)
Tak jo, jdeme na témata:)

Základy šatníku

8. srpna 2015 v 15:15 | Carolinne |  Unclassified
Ahoj všichni!:)
Jen tak si ležím nemocná v posteli ( a ano i v takovém teple můžete mít angínu:D) a přemýšlím, jaký článek dnes uveřejním. No a jelikož se s kamarádkou chystám za 6 dní do Prahy (všechno se včas dozvíte) na Pride a hlavně na obří nákupy, protože si nutně potřebuji koupit mnoho věcí, tak si pomalu začínám sepisovat různé seznamy a wishlisty věcí, které si více či méně potřebuji koupit.. No tak mě napadlo, abych měla nákupy snažší a třeba vám nějak poradila, že napíšu takový seznam věcí, které by podle mě v šatníku žádné dámy, ženy či holky neměly chybět, poku nechce řešit každodenní nepříjemnou otázku, kterou řešíme všechny, a to, CO SI DNESKA VEZMU NA SEBE? - Tohle známe prostě všechny!

Ale dost vykecávání a jdeme na to, doufám, že vám tento článek nějak pomůže stejně jako mě.
 • Spodní prádlo
Asi si říkáte, cože? To je jasný, že každej nosí spoďáry a podprsenku, ne? No, to sice ano, ale já to myslím trošičku jinak. Spodní prádlo by mělo být z kvalitního materiálu a mělo by taky nějak vypadat (jasně, ne všichni jsme na kraječky a podobné vymoženosti, ale aby nebylo seprané a zničené). Nejlépe by každá slečna měla mít alespoň základní podprsenku a to klasickou bílou či tělovou podprsenku. Ono totiž není moc příjemné, pokud si oblečete bílé tílko či tričko a záhy zjistíte, že vám prosvítá vaše červená podprenka se srdíčky. A pak už je výběr čistě na vás! Kupujte prádlo takové, jké se vám líbí a hlavně, ať je pohodlné.
Tip na obchody: Lindex (zde nakupuju spodní prádlo já, velmi kvalitní a cenově celkem příznivé spodní prádlo!), Intimissimi, Triumph nebo můj vysněný Calvin Klein.

 • Obyčejné bílé tričko či tílko
Zde bych opět dbala na kvalitu! Ono vlastně celý článek je o minimalismu, nemusíte mít plnou skříň oblečení, stačí vám klidně těchto pár kousků. Ale bílé tričko je prostě klasika. Já preferuji kombinaci bílého trička nebo tílka s černými skinny džíny a buď modré nebo černé klasicky střižené sáčko. Ale existuje tisíc způsobů, jak tento univerzální kousek oblečení nosit!:)
Tip na obchody: Zde je to asi jedno, ale já se po tomto kousku oblečení plánuju poohlédnout v HMku, protož tam mají vemi kvalitní basic kousky.
 • Baleríny
Už jedna z největších ženských ikon Audrey Hepburn je milovala a musím vám říct že na balerínách opravdu něco je! Balerínky si totiž můžete vzít absolutně ke všemu! K džínům, k sukni ale i legínám nebo kreťasům! Já osobně je opravdu nosím ke všemu a miluji je. Nedám na ně dopustit, i když jem spíše teniskový tip:) Mám doma troje, jedny nude z Diechmannu, druhé tyrkysové rovněž z tohoto obchodu a třetí a moje nejoblíbenějsí mám z HMka a jsou to klasické černé semišové balerínky. Pokud ještě balerínky nemáte, určitě se po nějakých podívejte!:)
Tip na obchod: Zde je to asi taky jedno já tedy preferuji ty třetí z HM, protože jsou nejpohodlnější, ale je to čistě na vás!:) • Elegantní sako
Potřebuješ svému looku dodat trochu elegantnosti? Zvol klasicky střižené vypasované sáčko! Já se musím přiznat, že stejně jako bílé tričko mi tento kus oblečení chybí. Tudíž si ho okamžitě připisuji na seznam věcí, které si musím koupit. Sako se hodí do školy, do práce,.. stejně tak jako se hodí na podzim, když se vám ještě nechce vytahovat bunda, ale také si ho můžete vzít přes koktejlky. Prostě možností je opět hodně!
Tip na obchody: Preferovala bych nejspíše obchod typu: Mango, Zara, ale nemusí zklamat ani HM:) • Pruhované triko
Tak schválně, kolik topů vypadá dobře k legínám, k džínům i ke koženým kalhotám? Moc ne, ale jedním z nich je právě pruhovsné triko. Já takové mám a i když je tochu oversized (což moc nemusím) tak ho miluji. Je z obchodu jménem House, je krémové a má tmavě modré proužky. Tudíž alespoň něco si kupovat nemusím:D Tričko zkombinuj s pouzdrovou sukní a budeš za dámu, s upnutými džínami nebo legínami bude sexy a s volnými džíny budeš působit jako věčná pohodářka! Pokud ho nemáš, měla by jsi to velmi rychle napravit.
Tip na obchod: Opět bych asi preferovala Zaru, Mango nebo HM:) • Klasické černé kalhoty
Každá holka a žena potřebuje jedny černé kalhoty, ve kterých se bude cítít dobře a budou jí sedět. Jaký střih a styl zvolíš, to je čistě na tobě, hlavní je, aby se ti líbily a aby byly kvalitní. Obléknout je můžeš k balerínkám, ke converskám ale klidně i k jehlám- je to jen na tobě. Já je nemám, tudíž si je musím koupit!:D - Konkrétně černé slimky.
Tip na obchod: Já plánuju zakotvit v obchodě Wrangler/Lee nebo se poohlédnu po Mustangách (klasika!) či zkusím své štěstí v několikrát zmiňovaném HMku:) • Klasická bílá košile
Nejen, že tvůj šatník pozvedne, ale je zde opravdu mnoho možností, jak ji lze nosit. Ovšem není jednoduché najít bílou košili, která by seděla zrovna tvé postavě- každá jsme jiná a na každé z nás vypadá trošku jinak, avšak když ji najdeš, rozhodně se jí neboj a jdi do ní! Já ji opět nemám tudíž asi tušíte co udělám:D
Tip na obchod: Zde je to na vás, ale rozhodně dbejte na kvalitu materiálu! • Tmavě modré džíny
Pokud by jsi měla mít v šatníku jenom jedny džíny, měly by to být právě tamvě moré. Nejen, že jsou vhodnější na více příležitostí než světlé, ale budou lichotit i tvojí postavě, což si myslím ocení každá z nás! A hádejte co? Taky je nemám! Nějak zjišťuji, že základů moc nemám. No budu to muset napravit.
Tip na obchod: Stejně jako u džín černých se po těch klasických poohlédnu v obchodě Wrangler/Lee, Levi´s nebo Mustang. Je to prostě klasika a i přes vyšší cenu se tato koupě opravdu vyplatí! • Malé černé
Černé krátké šaty, kterým se symbolicky říká malé černé, ti snad ani nemusím představovat! Jsou nesmrtelně chic a navíc jsou velmi dobře kombinovatelné! S balerínami a svetříkem se perfektně hodí na nějakou méně formální příležitost. S lodičkami a červenou rtěnkou budeš ozdobou každého večírku!:) Tento kousek nemám, ale zatím ho stejně tak jako černé lodičky kupovat neplánuji. Přece jenom tolik nechodím na večírky a moje peněženka taky není nafukovací!:D
Tip na obchody: Mango, ZaraTak to by dnes bylo opravdu vše!:D Plánuji tyto seznamy psát na každé roční období, ale tenhle byl takový všeobecný:)
Co vy, jak jste na tom se základy šatníku? (Tajně doufám, že na tom bude někdo jako já!:D)
Mějte se hezky, užívejte prázdniny!:)
Carolinne

Vítám vás

7. srpna 2015 v 19:12 | Caroline

Ahoj holky!:)

Vítám vás u svého prvního článku na tomto novém blogu!
Tak na začátek si asi říkáte čemu se tento blog bude vlastně věnovat.
Tento blog bude klasicky dívčí, tudíž o módě, kosmetice a vlastně o všem co by vás zajímalo. Budou tu určitě i nějaké TAGy, tutorialy no a vlastně vše co by vás tak nějak zajímlo.


Ale kdo jsem vlastně já?
 • Jmenuji se Karolína, ale na blogu a později i na Instagramu mě najdete jako Caroline.
 • Je mi 15 let.
 • Hraju basketbal a půjdu i na atletiku, tudíž se dá říct, že jsem aktivní sportovec.
 • Velmi se věnuji výživě, dalo by se říct, že jsem tím i trochu posedlá.
 • Miluji módu, líčení a všechno kolem toho.
Tak myslím, že těchto pár informací vám postačí, by jste si udělali nějakej obrázek o tom, kdo jsem a hlavně o tom, o čem bude tento blog.
Mějte se hezky a užívejte prázdniny!:)
Caroline